Jak sobie radzić ze strachem przed wizytą u dentysty?

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #312

  pabloo
  Użytkownik

  Macie jakieś sprawdzone sposoby? Mnie osobiście wizyty u dentysty kojarzą się bardzo źle i musi mnie na prawdę mocno boleć ząb, żebym poszedł do dentysty. Wiem, że to nie za dobrze bo jak już ząb boli to źle no ale co mogę poradzić na swoją naturę… ma ktoś jakieś sprawdzone sposoby na walkę ze stresem przed wizytą u dentysty?

  #314

  Antonina
  Gość

  No niestety muszę to napisać, ale w Twoim przypadku tak jest, że sobie sam szkodzisz. Wyznaję zasadę, że warto zapobiegać a nie ratować a Tobie przy takim podejściu do dentystów tylko pozostaje ratować swoje uzębienie.

  #315

  Julia
  Gość

  A ja się zastanawiam czego się tak ludzie boją? Przecież dentysta nie zrobi Tobie niczego czego sobie nie życzysz. Ma Ci on po prostu pomóc.

  #316

  Olga
  Gość

  Ja podzielam zdanie z Antoniną – lepiej jest zapobiegać niż później desperacko ratować. Musisz sobie odpowiedzieć czy strach jest tego wart.

  #317

  pabloo
  Użytkownik

  No ale co ja mogę za swoją naturę – już tam po prostu mam. Chciałem zapytać czy macie jakieś sposoby na walkę ze stresem.

  #318

  Ignacy
  Gość

  Też miałem kiedyś taki strach przed dentystami. Wystarczyło jednak, że natrafiłem na Gabinet Steczko ( http://www.steczkodentysta.pl ) i zmieniłem zdanie o wizytach stomatologicznych. Liczy się jednak podejście do pacjenta. Tam znalazłem pomoc o której marzyłem. Polecam serdecznie

  #319

  Sebix
  Gość

  A ja nie widzę powodu, żeby się bać dentysty. To jest człowiek który jest po to, żeby Ci pomóc. Proste.

  #320

  Wiktoria
  Gość

  Weź może melisę pij… będziesz wyciszony. Polecam bo sama tak robię 😉

  #321

  Apolonia
  Gość

  Ja tam piję melisę, biorę tabletki uspakajające i nic. Mam tak po prostu, że boję się dentystów i tyle.

  #322

  Aga
  Gość

  Ja też Ci powtórzę co wszyscy inni wyżej. Strach tylko pogarsza Twoją sytuację i zamiast zapobiegać to ratujesz swoje zęby. Czy nie prościej jest chodzić do stomatologa na kontrolę niż z prośbą o ratunek? Odpowiedź jest chyba jedna i weź się nią kieruj 😉

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.