Wyjazd za granicę z potwornym bólem zęba

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #288

  dominikk
  Użytkownik

  Witajcie,

  niestety jutro wyjeżdżam za granicę a strasznie mnie dziś ząb zaczął boleć. Czy macie jakieś skuteczne sposoby na usunięcie bólu? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź

  #292

  Domino
  Gość

  Proponuję Ketonal który znieczuli Cię bardzo szybko ?
  Niestety minus jest taki, że jest on na receptę.

  #293

  Jagenka
  Gość

  Przecież są różnego typu przeciwbólowe leki – pyralgina, ibuprom – itd. Musisz sprawdzić tylko które najlepiej będzie Ci działać.

  #294

  Antoni
  Gość

  A wiesz, że od bólu zęba nie są tabletki przeciwbólowe a dentyści. Zalecam Ci iść do jakiegoś gabinetu 24h i podjąć próbę leczenia. Może poda Ci jakiś lek który Cię wspomoże w wyjeździe za granicę i nie będzie boleć.

  #295

  Julia
  Gość

  Antek dobrze pisze… ból oznacza z reguły jakiś bardziej złożony problem. Człowiek jest niestety albo aż stety stworzony.

  #296

  Piotr
  Gość

  Z tym Ketonalem to że nieźle poleciał. Prócz zęba będziesz jeszcze musiał żołądek leczyć. Nie bez powodu jest to lek na receptę.

  #297

  dominikk
  Użytkownik

  Powiem szczerze, że celowo nie chcę iść do dentysty przed lotem ponieważ zacznie mi dłubać w zębie a później 5km nad ziemią w samolocie będę się zwijał z bólu. Sami rozumiecie 🙂

  #298

  Olga
  Gość

  Teraz to napisałeś… dentysta jest od leczenia zębów i jeżeli mu powiesz, że za kilka godzin wylatujesz samolotem to nie zrobi nic wbrew temu, żeby Ci zaszkodzić. Ze złego założenia po prostu wychodzisz i później cierpisz.

  #299

  Julka
  Gość

  Idź do dentysty – to jest najlepsze rozwiązanie w Twoim przypadku. Na pewno Ci pomogą 😉

  #300

  dominikk
  Użytkownik

  Doszedłem do wniosku, że macie w większości z Was rację dlatego zaraz się ubieram i idę do jakiegoś dentysty który będzie miał chwilę, żeby zapoznać się z moim problemem.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.